Snipers Třebíč

Adresa:                               Na Kopcích 365, 674 01 Třebíč
 
Telefon:                              725 794 286
E-mail:                                vedeni@snipers.cz
Web:                                   www.snipers.cz

Vznikl v roce 2004 zásluhou několika aktivních hráčů florbalu, které už nebavilo jen hraní této hry znak snip modrý oficv malých prostorách sokoloven a cítili potřebu poměřit své síly v regulérních zápasech oficiální soutěže. Postupem času a po těžkých začátcích se klub rozrostl až do dnešní podoby, kdy v něm působí přes stovku hráčů a členů ve všech věkových kategoriích. V sezóně 2016 / 2017 budou jednotlivé týmy třebíčských Snipers bojovat v těchto soutěžích:

Muži  –  Národní liga (3. nejvyšší celostátní soutěž)

Muži „B“ –  Liga Vysočiny

Junioři – 2 liga (2.nejvyšší celostátní soutěž)

Dorostenci  –  2. liga (2.nejvyšší soutěž)

Starší žáci  –  1. liga starších žáků (nejvyšší soutěž)

Mladší žáci  –  1. liga mladších žáků (nejvyšší soutěž)

Elévové – liga Vysočiny elévů

Přípravka – liga Vysočiny přípravek

Dětem v kategorii „přípravka“ (roč.2008 až 2011) umožňujeme bezplatné působení v klubu a tito nejmenší florbalisté a florbalistky díky tomu tak mají jednodušší přístup k tomuto stále více populárnějšímu sportu.

V současné době se klub Snipers Třebíč řadí k největším florbalovým klubům na Vysočině, a to jak počtem členů, tak počtem obsazených soutěží. Snipers jsou v Třebíči jediným klubem, který se snaží vychovávat vlastní mládež už od věkově nejmladších – přípravky a elévů, a s pomocí kvalifikovaných trenérů, kteří povětšinou vycházejí z řad starších hráčů a hráček dospělých kategorií, se snaží dosahovat co nejlepších výsledků.

Navázali jsme užší spolupráci se ZŠ Horka-Domky na Václavském náměstí. Díky tomuto spojení získali Snipeři i tolik potřebné zázemí moderní tělocvičny ZŠ Horka-Domky, ve které klub Snipers Třebíč trénuje a  pořádá zde všechna domácí utkání svých žákovských týmů a vybrané turnaje ostatních kategorií. Nebráníme se spolupráci se všemi třebíčskými školami. Můžeme pomoci s florbalovými kroužky, kde si chlapci i dívky za přispění našich trenérů budou zvyšovat a zkvalitňovat své florbalové dovednosti a v blízké budoucnosti nám snad pomohou se zviditelněním Třebíče na sportovní mapě ČR.

Klub Snipers Třebíč spolupracuje se značkou FATPIPE. Toto partnerství klubu umožňuje přístup k velice kvalitnímu florbalovému vybavení (hokejky, chrániče, oblečení, doplňky,…) za klubové ceny.

Snipers se také každoročně účastní největších mimosezónních turnajů v ČR – CZECH OPEN (dospělí) a PRAGUE GAMES (mládež – do bojů 6.-9.7.2016 zasáhlo téměř 380 týmů z 12ti zemí světa). Taktéž začátkem letošních prázdnin odjížděl z Třebíče do Prahy plný autobus nadšených Sniperů, kteří ve čtyřech věkových kategoriích změřili své síly se stejně starými florbalisty ze Švédska, Finska, Švýcarska, Německa, Slovenska a jiných evropských zemí.

I když patří klub Snipers Třebíč k relativně mladším klubům na florbalové mapě ČR, daří se vychovávat kvalitní hráče či hráčky, kteří našli uplatnění v několika extraligových týmech (např. Jakub Kočí – Bulldogs Brno, Lukáš Mátl – Florbal Mladá Boleslav, Ingrid Brejchová – FBK 001 Trutnov, FBŠ AL INVEST Jihlava, či Petra Mandátová, nyní již dvojnásobná mistryně republiky s 1. SC WOOW Vítkovice). K největším úspěchům klubu se bezesporu řadí velice solidní účinkování našich juniorů v nejvyšší soutěži – G2 lize v ročníku 2013/2014, nominace několika z nich do širšího kádru reprezentace ČR a bezpochyby i letošní postup A týmu do třetí nejvyšší soutěže – Národní ligy.

20160228-114715-FZM_3169 20160228-115925-FZM_3241 20160423_FZM_862020151114-093722-FZM_3205

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *