Mammacentrum- pohyb dětem, z.ú

Adresa:                                Svatovojtěšská 2835, Havlíčkův Brod
Telefon:                                777 582 791
E-mail:                                 molakova@mammacentrum.com
Web:                                    http://www.mammacentrum.com/

Již od roku 2008 nabízí Mammacentrum- pohyb dětem, z.ú. vzdělávací kurzy pro rodiče a jejich děti od narození logo-rgb-webdo 10 let.
Hlavním  zaměřením Mammacentra- pohyb dětem, z.ú.  jsou pohybové kurzy určené dětem od narození do 10 let,  které podporují správný psychomotorický vývoj dětí a pomáhá lepší komunikaci mezi rodiči a dítětem.
Vedle pohybových kurzu nabízí  Mammacentra- pohyb dětem , z.ú.  také  výtvarné kurzy pro děti od 2 do 10 let, kde děti rozvíjí svou fantazii,  hrubou i jemnou motoriku a učí se práci v dětském kolektivu.

Dále nabízíme vzdělávací přednášky pro budoucí  rodiče, rodiče s dětmi, těhotné a pedagogy v oblasti dětského vývoje, psychologie, zdravé výživy, které vedou  zkušení lektoři a odborníci. Od roku 2015 nabízí Mammacentrum- pohyb dětem, z.ú.  také kurzy  yogy a kondičního cvičení pro rodiče.

Od roku 2015 se MaMMacentrum – pohyb dětem zúčastňuje celorepublikového projektu DĚTI NA STARTU, který je zaměřen na všeobecnou pohybovou přípravu dětí předškolního a mladšího školního věku,  podporuje  rozvoj základní pohybové  motoriky,  koordinace, obratnosti, rychlosti a síly.  Hlavním  posláním projektu je přiblížení a návrat sportu doběžného života dětí bez důrazu na výkon a soutěž.

Projekt je určen dětem ve věku od 4 do 9 let, pro děti štíhlé i s nadváhou, talentované i netalentované.

DNS1 DNS3DNS3 DNS4

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *