Do INEXu na stáž!

Stáž v INEXu je cennou zkušeností pro účastníka či účastnici i výraznou výpomocí pro naši organizaci. Máš trochu volného času a hodně chuti se něčemu přiučit? Nabízíme stáž v dobrovolnické a PR sekci.

Stáž v INEXu může být cennou zkušeností (inexsda.cz)

Probíhá od února do června, ale nenech se odradit, pokud nemůžeš na celou dobu. Vše je o domluvě.

PR stáž

Marketing a PR jsou moderní a dynamické oblasti a my se snažíme držet krok. V INEXu se věnujeme sociálním sítím, ladíme svůj web, pořádáme a účastníme se řady propagačních eventů a tvoříme spoustu zábavného obsahu. Kupu aktivit máme nachystaných a stačí je realizovat. S dalšími můžeš přijít ty. Na PR stáži v INEXu dbáme na to, aby si z ní každý odnesl praktické zkušenosti a skutečně se podepsal na tom, jak v INEXu komunikujeme a uplatnil svou kreativitu.

Stáž v dobrovolnické sekci

V dobrovolnické, ale také vzdělávací sekci INEXu můžeš nakouknout pod pokličku toho, co všechno předchází vyslání dobrovolníka nebo dobrovolnice na workcamp. Poznáš koordinátorky, které se starají o to, aby se zájemce dostal na workcamp, na jaký chce, aby byl na něj řádně připraven a aby se měl na koho obrátit v případě, že potřebuje s čímkoli pomoci. Do toho všeho tě zapojíme, a ty si tak vyzkoušíš zajímavé aktivit a budeš komunikovat s celou řadou inspirativních lidí.

https://www.inexsda.cz/novinky/aktuality/do-inexu-na-staz/

INEX_SDA je nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním.

www.inexsda.cz

Zdroj článku: http://www.adam.cz/clanek-2020010099-do-inexu-na-staz.html

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *