CVVZ 2019 v Náchodě

Celostátní vzájemná výměna zkušeností se letos uskuteční od 15. do 17. listopadu 2019 v Náchodě. Při registraci do 14.9. činí cena 500,-. Od 1.9. lze vybrat stravu, místo na spaní a vybraný program. Neváhejte!

CVVZ je místem, kde se jednou ročně dobrovolně setkávají vedoucí působící v malých i velkých organizacích, spolcích a klubech a v duchu Galénova “přátelství rozrůzněných” porovnávají své názory a zkušenosti. Ti všichni tu můžou načerpat inspiraci, zažít něco neobyčejného, najít nové přátele i porovnat své názory a zkušenosti.

Posláním CVVZ je vytvořit prostor, kde můžou pracovníci s dětmi a mládeží sdílet své názory či společné problémy a jejich řešení. Přispívá k zastoupení tématu volnočasové výchovy v médiích a k jeho otevření a představení veřejnosti.

CVVZ pomáhá aktivním členům různých dětských a mládežnických společenství nejen v jejich činnosti, ale i při vzdělávání a osobnostním růstu. Své cíle naplňuje formou aktivního, zážitkového učení. Dobrovolní lektoři z různých organizací a oborů vedou přednášky, řízené diskuse, poznávací výpravy, rukodělné dílny či bloky her a sportů. Každý účastník si pak sestaví program podle svých zájmů.

Účast na všech aktivitách je volitelná a pro ty, kteří dávají přednost klidnému sdílení zkušeností, je k dispozici pohodlné zázemí čajovny.

Více informací získáte na http://www.cvvz.cz nebo na FB: https://www.facebook.com/cvvz.cz/?

Na obrázku může být: text

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *