Leap camp 2019

Máme za sebou druhý ročník parkourového tábora s názvem Leap Camp. Tentokrát v Rekreačním středisku Radost u Lipnice nad Sázavou, a to s dvojnásobným počtem účastníků! Třetí červencový týden našlo cestu do tohoto areálu 63 dětí. Letošní tábor se odehrál na téma Assassin’s Creed.

Děti byly rozděleny do 7 týmů podle barev, a společně se snažily najít a vysvobodit velkého Assassina. V prvních dnech jsme se prali s nepřízní počasí, ale náhradní program dokonale vynahradil některé tréninky.

Trénovat se dalo na trampolínách, hrazdě, kruzích, žíněnkách, slackline a nebo na uměle vytvořených překážkách.

Každý den byl bohatý program. Děti musely řešit jednoduché i složité individuální nebo týmové hry.

Nesměla chybět ani výprava, zakončená řádnou koupačkou.

Jelikož milujeme přírodu, tak se děti na výběhu seznámily dopodrobna s bahnem a všichni táhli za jeden provaz a závod dokončili. A že jim nakonec bahno chutnalo…

Na každém správném táboře nesmí také chybět táborák s kytarou.

Život není jenom o tréninku, a tak proběhly i přednášky o stravě, historii nebo filozofii parkouru atd.

Pod dozorem trenérů zde byla možnost zkusit i jiné věci než parkour, jako je střílení z luku a kuše, nebo airsoft zbraní.

Děti celý tábor zdatně zdolávaly všechny překážky, vzorně trénovaly a snažily se jak to jenom šlo. Po velkém souboji nakonec osvobodily velkého Assassina a našly jeho poklad.

Tým vedoucích si tábor neskutečně užil, a tak doufáme že i děti byly nadšené. Děkujeme za úžasný týden plný tréninku, odhodlání, překonávní svých limitů, učení se nových věcí, ale i radosti z pohybu a her. Doufáme že budete trénovat dále, protože pohyb je základním kamenem života.

Snad se uvidíme i příští rok!

Daniel Pospíchal

parkourtábor

Podrobnosti o táboře a o celoročním kroužku najdete na https://leapparkour.cz/

nebo na FB: https://www.facebook.com/www.leapparkour.cz/

 

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *