Vytvoř solidární projekt

Vidíš ve svém okolí něco, co by stálo za to zlepšit? Rád/a bys udělal/a něco, co by mělo pozitivní dopad i na lidi kolem tebe? Máš nápad, ale nevíš, kde sehnat finance? Je ti mezi 17 – 30 lety?

Tak 23. – 25. srpna přijeď na školení o Solidárních projektech, kde ti tvůj nápad pomůžeme uskutečnit.  
Přihlásit se můžeš nejpozději do 1. srpna 2019.

Co je to Solidární projekt: Jedná se o projekt iniciovaný nejméně 5-ti mladými lidmi ve věku 18 – 30 let, kteří chtějí pozitivně ovlivnit své okolí, posílit vzájemné porozumění místní komunity, podpořit lokální občanský rozvoj a inspirovat i ostatní okolo sebe. Solidární projekt může trvat 2-12 měsíců a přesto, že se zaměřuje na vaši místní komunitu, měl by mít i přidanou evropskou hodnotu. 

Jak je Solidární projekt financován: Solidární projekt je financován pod hlavičkou nového programu Evropský sbor solidarity. O financování můžeš žádat 3x ročně, první termín je 1.10.2019. V rámci projektu je pokryta organizace vašeho projektu, koučování a další nezbytné náklady. 

Na co se můžeš těšit:

– Dozvíš se, jak převést tvůj nápad do projektové žádosti.
– Naučíš se řídit projekt a starat se o finance.
– Zjistíš, kdo je kouč a jak ti v projektu může pomoci.
– Potkáš další mladé inspirativní lidi, kteří třeba mohou jít do projektu s tebou.

Školení je plně hrazené z prostředků EU (ubytování, stravné i 100% cestovného). Podmínkou účasti je 100% účast po celou dobu školení.

Všechny podrobnosti na stránkách https://www.dzs.cz/cz/evropsky-sbor-solidarity/vytvor-solid-ar-ni-projekt/ nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/events/

 

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *