Edumánie – den vzdělávání pro děti, rodiče a pedagogy

V sobotu 27. 4. 2019 od 9 do 17 hodin se na Střední škole hotelové Pelhřimov uskuteční festival Edumánie, den zajímavostí ve vzdělání pro děti, rodiče a pedagogy. Akci pořádá nezisková organizace Hodina H, která se dlouhodobě věnuje neformálnímu vzdělávání.

Pro účastníky je připraven bohatý program, například tvořivé hrátky pro nejmenší, technický koutek nebo workshop Věda nás baví pro děti. Pro rodiče jsou pak přichystány workshopy jako Nelehká výchova dítěte v digitálním století, a nebo typy, jak poznat dobrou školu pro své dítě. Pro pedagogy bude v programu například přednáška o tom, jak děti vést ke správnému pohybu, seznámení s woodcraftem apod. To vše je však jen malou ochutnávkou z celého připravovaného programu. Přednášky a workshopy povede mnoho zkušených lektorů, kteří se věnují zážitkové pedagogice, neformálnímu vzdělávání, supervizi, sociální výchově a dalším činnostem.

Během Edumánie bude otevřen dětský koutek s hlídáním dětí. Registraci a všechny potřebné informacevčetně programu najdete na stránkách https://www.edumanie.cz/.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *