Proletí 100letí: Originální podívaná se stěhuje do Třebíče a Havlíčkova Brodu. Velkolepé finále vypukne 15. září v Jihlavě

V květnu odstartovaly na Vysočině velké oslavy 100. výročí vzniku republiky. Po Jihlavě, kde se konal sousedský piknik pod širým nebem, se krajské oslavy plné symbolů stoleté republiky přesunuly v červnu na festival rekordů a kuriozit do Pelhřimova a na Den Žďáru do Žďáru nad Sázavou. Jedinečná podívaná plná ohňových efektů a dechberoucích akrobatických výkonů se zapojením velké atrakce v podobě obří kovové osmičky nyní míří 18. srpna na Slavnosti tří kápí do Třebíče a následně 7. září na Národní zahájení Dnů Evropského dědictví do Havlíčkova Brodu. Samotným vyvrcholením celého putování bude v sobotu 15. září velkolepá podívaná na Masarykově náměstí v Jihlavě.

A na co se můžete v krajském městě těšit? Koncerty, tanec, dobré jídlo, dobové atrakce let minulých i vystoupení Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Velkým lákadlem a zároveň večerním překvapením bude originální podívaná Proletí 100letí v režii Petra Píši, který vás následně pozve do tančírny plné melodií s nádechem starých časů. Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru uplynulých sta let na Masarykovo náměstí do Jihlavy, začínáme 15. září 2018 ve 14.00 hodin.

Bez vás to nepůjde! Připojte se společně s námi k oslavám 100. narozenin republiky, protože platí: Stoletá republika? Nepůjde to bez publika!

 

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *