Přísekohraní: oslavte s námi 100. výročí založení republiky a druhý ročník

Zveme Vás na druhý ročník Přísekohraní, který Vám přináší to nejlepší z minulosti i současnosti. Na festivalu potkáte Igráčka ve šlapacím autíčku, ve fotokoutku nebo si bude hrát s moderními stavebnicemi. V hlavní roli festivalu se ale letos představí jiná legendární hračka – postavte společně s námi nejdelším řetěz z céček v ČR!

Festival Přísekohraní udělá radost každému, kdo miluje retro záležitosti. Akce se koná dne 4. 8. 2018 v celém areálu Muzeu autíček Příseka od 10:00 do 18:00.

V muzeu se nachází jedna z největších sbírek historických modelů i hraček u nás, a to od předních českých i zahraničních výrobců. Vaše děti tedy budou mít jedinečnou šanci se seznámit s hračkami Vašeho dětství a Vy si
můžete “beztrestně” zavzpomínat. Program festivalu je opravdu pestrý a potěší malé i velké návštěvníky – tvořivé dílny, herny, divadelní představení, šlapací autíčka, fotokoutek, malování na obličej… Vyvrcholením akce bude pokus o překonání rekordu s nejdelším řetězem z céček v ČR.

„Sběr céček byl oficiálně spuštěn dne 4. 7. 2018. Z každého prodaného balíčku speciální edice céček jde 10% z ceny na podporu neziskové organizace Nedoklubko starající se o předčasně narozené děti i jejich rodiny. Zároveň všichni “céčkaři”, kteří se společně s námi pokusí pokořit stávající rekord, mohou vyhrát zajímavé ceny,“ vysvětluje pořadatel Petr Heinzl.

Více informací o rekordu a o akci jako takové, naleznete na webových stránkách pořadatele festivalu. Přijměte pozvání na výlet do minulosti i současnosti!

Česká hračka
www.ceska-hracka.cz
Kontakt pro média: Natálie Richterová
natalie.richterova@ceska-hracka.cz
+420 602 177 231
Facebook: www.facebook.com/Ceskahracka

 

 

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *