Letní dovádění s Vysočinou začíná už tuto neděli

V neděli 9. července odstartuje další ročník Letního dovádění s Vysočinou. „V průběhu prázdnin zavítá letní tour s programem pro celou rodinu postupně do osmi vybraných měst a obcí. V minulých letech se akce setkala s velkým zájmem veřejnosti a věřím, že i letos přineseme spoustu radosti dospělákům i dětem,“ říká Pavel Franěk, náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí. První zastávkou letního dovádění je Ždírec nad Doubravou, posledním prázdninovým zastavením budou Martinice na Žďársku. Vstup na akci je zdarma.

Letní dovádění jako už tradičně nabídne obrovskou porci zábavy pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Speciálním hostem letního tour bude silák Železný Zekon, pro děti bude připravena řada soutěží a atrakcí jako malování na obličej, skákací dráha nebo animační programy s moderátorem Milanem Řezníčkem. Senioři mají možnost stejně jako v minulosti bezplatně využít zdravotní poradenství. V průběhu odpoledne si zájemci mohou zdarma zaregistrovat Rodinný nebo Senior pas Kraje Vysočina, se kterými lze po celém Česku čerpat slevy a výhody.

Pro návštěvníky bude jako obvykle připraveno grilované maso, vychlazené pivo a limonáda z Vysočiny. Se svým stánkem nebude chybět ani Kavárna Pohodička, kde vynikající kávu a palačinky připravují a servírují klienti Domova bez zámku z Náměště nad Oslavou.

V července startuje program vždy od 15.00 hodin, v srpnu se začátek posouvá na 14. hodinu.  Akce pro malé i velké připravil Kraj Vysočina ve spolupráci s Hitrádiem Vysočina a konají se na místních hřištích nebo sportovních areálech.

 

 

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *