Velká letní fotosoutěž Letní barokní Vysočina hledá nejlepší fotografy regionu

© 2013 Kassy. Licensed under CC-BY.

Každý, kdo rád fotí, se může v červnu a v červenci zapojit do velké fotosoutěže Letní barokní Vysočina. Vyhlašuje ji příspěvková organizace Vysočina Tourism, která se těší na povedené fotografie barokních památek, přírody, snímky z výletu nebo dovolené na Vysočině a předem upozorňuje na to, že fantazii se meze rozhodně nekladou.

„Fotosoutěž jsme rozdělili do dvou kategorií. Vzhledem k letos vyhlášenému Roku baroka bude první částí Barokní Vysočina a druhou kategorii představuje Letní Vysočina. Do každé je možné zaslat celkem šest snímků, konkrétně na adresu info@vysocinatourism.cz, očekávat výrok poroty a následně si užít hodnotné ceny,“ vysvětluje ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že ve hře je ubytování v Barokní věži na zámku ve Žďáře nad Sázavou, hodnotný poukaz do areálu Šiklův mlýn nebo rodinné poukazy do zábavního parku Robinson v Jihlavě nebo ekotechnického centra Alternátor v Třebíči.

„Hledáme také nejoblíbenější fotografii veřejnosti, která získá nejvíce reakcí na Facebooku. Její autor si i s rodinou užije zábavu v Šiklově mlýně s obědem,“ prozradila Klára Čechová z Vysočina Tourism.

Soutěžící mohou své soutěžní fotografie zasílat až do 6. srpna přes Úschovnu na emailovou adresu info@vysocinatourism.cz. Snímky Vysočina Tourism zveřejní na facebookovém profilu @regionvysocina, kde se utkají o cenu veřejnosti, a dále budou ke zhlédnutí na webu www.baroknivysocina.cz. Vyhlášení celé soutěže se uskuteční nejpozději 15. srpna.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *