Karnevalová tour Kraje Vysočina spojila generace

 

Karnevalová tour Kraje Vysočina spojila generace

V Hořepníku na Pelhřimovsku skončila v neděli letošní karnevalová tour Kraje Vysočina. Pod hlavičkou Rodinných a Senior pasů se odehrála šest úžasných odpolední nabitých zábavou napříč celým regionem, které si nenechalo ujít více než dva tisíce návštěvníků. „Těší mě, že se karnevalová šňůra líbila. Nejmenší návštěvníci nás odměňovali upřímnou radostí, velmi si cením také pochvalných reakcí dospělých, kterých se mi od mnohých dostalo,“ sdělil náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.

Jsem rád, že se stále držíme cíle spojovat generace

Karnevalový tým se při přípravě čtvrtého ročníku prorodinné tour držel osvědčeného konceptu. Jako v předchozích letech byl scénář sestavený tak, aby show bavila všechny návštěvníky bez rozdílu věku. „Vedle dětí a rodičů si cestu k nám našli také prarodiče. Jsem rád, že se stále držíme cíle spojovat generace,“ doplil náměstek Pavel Franěk.

Karneval – Vysočina

Železný Zekon a  Karel Gott revival Morava

Pětihodinový program, kterým prováděl moderátor Milan Řezníček, nabídl od každého něco. Na podiu se střídala taneční, hudební a divadelní vystoupení, připraveny byly hry, neokoukané atrakce nebo třeba také fotokoutek. Jako speciální hosti se představili Železný Zekon a oblíbené hudební duo Karel Gott revival Morava. Kdo chtěl, mohl si zažádat o Rodinný nebo Senior pas Kraje Vysočina. Tour, která odstartovala v Rozsochách, postupně zavítala do Březníku, Oudoleně, Nových Syrovic, Měřína a karnevalovou cestu po Vysočině uzavřel v neděli 2. dubna Hořepník.

Karnevalová tour Kraje Vysočina spojila generace

Zábava s Rodinnými a Senior pasy Kraje Vysočina nekončí

„Sice jsme napsali první letošní tečku, zábava s Rodinnými a Senior pasy Kraje Vysočina ale zdaleka nekončí. Vlastně jsme teprve na začátku společné jízdy. A podle všeho to bude fofr,“ nechal se na závěr slyšet náměstek Pavel Franěk. Takže se máme stále na co těšit.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *