Maskovaný youtuber z Třebíče – Nejfake

Nejfake

Jak jsi trávil volný čas v dětství?

Jako malej kluk jsem ho trávil buď venku a nebo u televize. Celkově mi oproti dnešní době přišlo, že jsem měl pořád co dělat a nenudil jsem se, jako dnešní děti i když mají více možností jak trávit svůj volný čas.

Jaké byly Tvé záliby?

Tak nejraději jsem něco psal. Třeba povídky, básničky a nebo texty písniček. S tím jsem už začal ve čtvrté třídě a dost to využívám i dnes v rámci YouTube při psaní scénářů. Jinak jsem rád sledoval televizi a nebo trávil čas venku s mojí fantazií.

Vidíš rozdíl v tom, jak se baví děti Tvé generace a té současné?

Ano, dnešní generace má více možností jak ten čas trávit, ale často čtu jak se nudí a neví jak ten čas využít. To je spíše jejich lenost, než nuda. Já se třeba ve svém věku vůbec nenudím a to mám méně možností jak trávit volný čas. Asi to bude mojí povahou a výchovou.

Nejfake na akci Vzkaz svému budoucímu já

Donedávna byl tvůj domov v Třebíči na Vysočině, jaký máš k tomuto kraji vztah? Jaké je tvé oblíbené místo na Vysočině?

Tak prožil jsem tam větší část mého života a hodně na mě to místo a lidé v něm působili. Ne vždy pozitivně, ale často i negativně, ale když se na to dívám s odstupem času, jsem za to rád, protože i to špatné bylo ve výsledku dobré. Pokud jde o mé oblíbené místo, tak je to Masarykova vyhlídka v Třebíči. Tam jsem chodil několik let a občas tam zajdu i dnes. Hodně to tam na mě inspirativně působí.

Účastníš se, nebo i pořádáš, nekomerční a charitativní akce, které jdou mimo aktivity na YouTube? Proč?

Celkově si myslím, že poslední 2 roky hodně změnili lidi. Ne jen YouTubery, ale i diváky a tak chci ukázat, že ne všichni byli negativně změněni, že pořád jde udělat akce která má za cíl víc než vydělat peníze na nepotřebné věci. A co se týče charitativních věcí, uvědomuji si že mám nějakou moc a tak jí chci využívat tím správným způsobem, tohle je jedna z cest.

Ve videích vystupuješ maskovaný šátkem s tmavými brýlemi. Nevzbuzuje takové Nejfejkovské alter ego u dětí a dospělých obavy a negativní reakce?

Spíše jen u dospělých, ale to je tím, že mě neznají a ani zřejmě moje motto – „Jméno ani tvář nejsou důležité, důležitá je myšlenka a názor…“. Hodně lidí mě tak ihned odsoudí podle toho jak vypadám, než podle toho jak se chovám a co říkám. Ale to je spíše o povaze člověka. Protože pokud mu chybí tolerance, bude vždy proti tomu, co je na první pohled jiné.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *