Jihlavská radnice chce znát názory na kulturu, volný čas a cestovní ruch

RadniceV červnu v Jihlavě proběhne velké dotazníkové šetření. Je součástí tvorby Strategie pro kulturu, volný čas a cestovní ruch města Jihlavy.

Jde o strategický plán města, jehož cílem je zkvalitnit služby v uvedených oblastech a napomoci Jihlavě profilovat se jako metropole Vysočiny, která je atraktivní pro své obyvatele i návštěvníky. „Pestrost a kvalita nabídky je jedním z předpokladů pro to, aby město dokázalo udržet a přilákat mladé lidi, kvalifikovanou pracovní sílu, které se mnohým podnikům aktuálně nedostává, a v neposlední řadě větší množství návštěvníků a turistů, kteří každoročně na Vysočinu zavítají,“ říká k připravované strategii primátor města Rudolf Chloupek.
Tištěná verze dotazníku bude součástí červnového vydání Novin jihlavské radnice, které jsou distribuovány zdarma do jihlavských domácností. Od začátku června budou mít obyvatelé možnost dotazník vyplnit také na stránkách města.
Kdo dotazník vyplní, dostane malý příspěvek pro osobní bezpečnost v dopravě – reflexní pásku s logem města Jihlavy. Po ukončení dotazníkového šetření bude začátkem července vylosováno deset výherců, kteří obdrží hodnotné poukazy na kulturní a volnočasové aktivity:
1. cena – dárkový poukaz do ZOO Jihlava v hodnotě 500,- a kreditová vstupenka do DIOD v hodnotě 300,-
2. a 3. cena – dárkový poukaz do ZOO Jihlava v hodnotě 500,-
4. a 5. cena – rodinná vstupenka do Rodinného parku Robinson v hodnotě 499,-
6., 7., 8. cena – volná vstupenka do Rodinného parku Robinson pro dvě děti v hodnotě 318,-
9. cena – kreditová vstupenka do DIOD v hodnotě 300,-
10. cena – dárkový poukaz do Zoo Jihlava v hodnotě 200,- Výherci budou kontaktováni na uvedené emailové adresy či telefonní čísla.
Do tvorby strategie a mapování stávající situace se od ledna 2016 zapojila zhruba stovka místních aktérů z oblasti kultury a cestovního ruchu. Získané názory od obyvatel budou klíčovou součástí celkové zprávy o stavu kultury a cestovního ruchu v Jihlavě. „Ta bude dále podkladem pro pracovní skupiny, které budou v období od srpna do října navrhovat konkrétní opatření a řešení. Do pracovních skupin je možné se zapojit na veřejném setkání, které se koná 22. června v DIOD od 16.00, a je otevřené všem, kdo mají o danou problematiku zájem,“ zve k účasti náměstek primátora Milan Kolář. Na setkání je třeba se registrovat, podrobnější informace případně podá Lenka Mikletičová, pište na adresu toto@kvasi.cz.

zdroj – http://www.vysocina-news.cz/

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *