Hodina H a Region tančí 2016

rt2016Zveme vás všechny. Už je tady opět “hodina há”, důležitý okamžik pro všechny milovníky tance a hudby v Kraji Vysočina. Letos je to již 14. ročník tradiční akce Region tančí. Region tančí je regionální akcí, na kterou se mnozí tanečníci těší celý rok. Je to nesoutěžní taneční přehlídka nejrůznějších tanečních skupin, spolků a klubů z Kraje Vysočina obohacená vystoupením známého zpěváka a zajímavým doprovodným programem.
Region tančí 2016 se bude konat v pátek 3. června 2016 v Kulturním domě Máj v Pelhřimově a vše vypukne ve 12:45. Akce bude zahájena již tradičním slavnostním přivítáním všech tanečníků a poroty. Hned potom odstartuje úžasná přehlídka skupin a hostů plná tance, hudby, barev a úsměvů a tanečníky, tanečnice a diváky roztancuje svým vystoupením Josef Vágner!
Během letošního ročníku uvidíte mnoho různých tanečních skupin, klubů a kolektivů z celého Kraje Vysočina. Můžete se těšit na pestré rytmy nejrůznějších tanečních stylů, barevné kostýmy, různé věkové kategorie a hlavně odpoledne plné hudby, tance a dobré nálady!
Na co se můžeme společně těšit? Na tradiční atraktivní aktivity během Regionu tančí, ale i na novinky. K tradičním patří čokoládová fontána pana Křižana, mladé kadeřnice ze SPŠ a SOU Pelhřimov, různé workshopy a k tomu skvělí hosté z Praktické školy Svítání a zumba s Robertem. Nově je akce spojena i s dalšími akcemi: bublinkový průvod a EDS bus tour. Bublinkování bude pro všechny zájemce v dopoledních hodinách a EDS bus tour podá informace o Evropské dobrovolné službě všem zájemcům přímo v autobusu u KD Máj. Nebudou chybět ani zahraniční pomocníci. A k letošnímu ročníku spustíme také weblog s informacemi o připravovaných aktivitách a s informacemi o vystupujících skupinách. Letošní Region tančí si nesmíte nechat ujít!
Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *