Je čas vybrat pro děti letní tábor

lt hobit 0004Kraj Vysočina se netají krásnou přírodou, a proto každé léto přitahuje obrovský zájem o táboření. Táboření na Vysočině má již dlouholetou tradici. Minulý rok nebyl výjimkou. „Na Vysočině proběhlo více než 400 běhů letních táborů, kterých se zúčastnilo přes 10.000 dětí,“ popisuje situaci Jan Burda z Rady dětí a mládeže kraje Vysočina. Nabídka táborů je neuvěřitelně obrovská, lze si vybrat z několika typů např. v budovách, stanových, putovních, dvoutýdenních, třítýdenních. Nabídka táborů je rok od roku různorodější a pestřejší. Je tedy velmi obtížné ten správný tábor najít. Velkou oblibu mají tábory s určitou tématikou.
„Právě proto, že nabídka táborů je tak široká, je stále obtížnější vybrat správný tábor. Je důležité je si zjistit podrobné informace  o daném táboře, setkat se s  organizátorem osobně a vyptat se i na další podrobnosti. Správný organizátor tábora vám jistě rád poskytne všechny potřebné informace a nic před vámi nebude skrývat.“ říká Jana Fialová, radní Kraje Vysočina.

banner_taboryLéto že není tak daleko, jak by se mohlo zdát a míst na táborech rychle ubývá. K výběru toho správného tábora může posloužit podrobný katalog o táborech na Vysočině na webové stránce www.tabory-vysocina.cz, kde lze nalézt důležité informace a rady pro rodiče a v případě jakéhokoli dotazu je možné organizátory kontaktovat.

Napiš komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *